مرکز پخش

درباره مرکزپخش

درباره مرکزپخش

فروشگاه اینترنتی مرکزپخش عرضه کننده لوازم و تجهیزات آشپزخانه با مناسب ترین قیمت می باشد. از جمله کالاهای عرضه شده در مرکزپخش اجاق گاز، هود، فرتوکار، سینک ظرفشویی، شیرآلات بهداشتی، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، یخچال و .... می باشد. محصولات در بیش از 40 برند ایرانی و خارجی عرضه می گردد. تمامی محصولات دارای ضمانتنامه اصلی می باشد و همچنین ارسال کالا به تمامی نقاط ایران صورت می گیرد.

سال ها از ورود اینترنت و تجارت الکترونیک به کشورمان می گذرد اما این عرصه کمتر از توجه همگان بهره می برد و واژه تجارت الکترونیک در حد واژه و ایده باقی مانده است اما درگاه اینترنتی مرکز پخش جزء معدود درگاه هایی است که توانسته تجارت الکترونیک را با مزایایی فراوان برای همگان به ارمغان بیاورد.

از جمله این مزایا :

  • ارائه پایین ترین قیمت در بازار 
  • گستردگی و تنوع کالا و برند
  • جلوگیری از هدر رفتن وقت در بازارها و ترافیک شهری
  • دقت بیشتر به کیفیت کالا و خدمات
  • فرهنگ سازی برای احترام به ارباب رجوع

 

حضور در نمایشگاه های بین المللی

از دیگر افتخارات وب سایت مرکز پخش می توان حضور در نمایشگاه های بین المللی از جمله نمایشگاه بین المللی آشپزخانه حمام سونا و استخر (TITEX) و  همچنین در نمایشگاه بین المللی  معماری،دکوراسیون داخلی و خانه مدرن (  MIDEX) را نام برد که از این طریق توانستیم بیشتر از گذشته ارتباط خود را با مشتریان عزیز محکم تر نماییم.

 

از جمله ارزش های بنیادین این شرکت

مشتري مداري : تمركزبررضايت و منافع مشتري ازطريق كيفيت مطلوب، تحويل به موقع، قيمت مناسب، تكنولوژي مطلوب با دیدگاه برنده- برنده.

منابع انسانی: توسعه نيروي انساني بعنوان ارزشمندترين منابع سازمان با ارج نهادن به خلاقيت و ابتكار افراد و توسعه آن، شايسته سالاري ،ايجاد فضاي مناسب و روابط كاري صميمانه در بين مديران و كاركنان، صداقت و پايبندي به ارزشهاي انساني و احترام به اشخاص و ايجاد وحدت و همدلي ،حفظ و بكارگيري و توسعه منابع انساني فرهيخته، توانمند ، حرفه­اي و وفادار به آرمان­هاي سازماني.

 جامعه : پايبندي به مباني ديني ،قوانين و مقررات كشور واخلاق حرفه‌اي ،استفاده بهينه از منابع و تلاش در جهت حفظ محيط زيست و سلامت جامعه.

تعالی سازمانی : حفظ و ارتقاء فرهنگ سازماني از طريق تقويت فضاي اعتماد ، ايجاد محيط صميمي و پر نشاط ، دلبستگي سازماني و اعتبار، تخصص، مهارت ، شايسته سالاري و حركت به سمت ايجاد سيستم­ها و فرآيندهاي اثربخش بر پايه بهبود مستمر.