مرکز پخش

قوانین مرکزپخش

قوانین مرکزپخش

هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی مرکز پخش نکات زیر را در نظر داشته باشید

  • انتخاب کالا در مرکز پخش:

 نشانگر را روی لوازم آشپزخانه در منوی بالای صفحه اصلی نگه داشته و سپس دسته کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای مثال اگر خواهان خرید اجاق گاز هستید در منوی بالای سایت نشانگر را روی لوازم آشپزخانه نگه داشته و پس از باز شدن لیست، اجاق گاز را انتخاب نمائید. در صفحه اجاق گازتمامی برند های ایرانی و خارجی را مشاهده خواهید کرد، وارد صفحه  برند مورد نظرخود شده در سمت راست صفحه مربوطه ، فیلترینگ محصولات وجود دارد که باعث سهولت انتخاب خواهد شد. با کلیک کردن روی هر محصول می توانید عکس و اطلاعات کالای انتخابی را مشاهده کنید.

 

  • خرید از مرکز پخش :

خرید از مرکزپخش به دو صورت انجام می گیرد. برای آندسته از مشتریانی که ساکن تهران هستند علاوه بر خرید اینترنتی امکان خرید حضوری از شو روم دائمی واقع در خیابان سهرودی  وجود دارد ، در واقع مرکز پخش فروشگاهی حقیقی است در دنیای مجازی . مشتریانی که ساکن تهران نیستند می توانند با انتخاب کالا در سایت و راهنمایی مشاوران مرکز پخش اقدام به خرید اینترنتی نمایند.

  • قیمت ها در مرکز پخش:

فروشگاه اینترنتی مرکز پخش در راستای به حداکثر رساندن منافع مشتریان مناسب ترین قیمت ها ارائه می دهد. اعتقاد مرکز پخش به سود بر پایه فروش بیشتر است، لذا قیمت بسیار مناسب یکی ازمزیت های این فروشگاه است. تخفیفات بر قیمت های مندرج  در سایت اعمال شده است لذا از مشتریان عزیز تقاضا مندیم درخواست تخفیف مجدد ننمایند.

 

  •  ارسال کالا در مرکز پخش:

امکان ارسال کالا به تمامی نقاط ایران وجود دارد. هزینه ومسئولیت ارسال بر عهده خریدار است لذا مرکز پخش هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت های احتمالی نخواهد داشت. نحوه ارسال و انتخاب شرکت پستی  یا حمل و نقل بر عهده خریدار است که در این زمینه  می توان از راهنمایی مشاوران مرکز پخش  بهره جست.

  • نحوه پرداخت در مرکز پخش:

برای پرداخت وجه مربوطه می توان از یکی از طرق زیر اقدام کرد .

 

  1. پرداخت هنگام خرید حضوری ویژه مشتریان ساکن تهران
  2. پرداخت در هنگام تحویل کالا ویژه مشتریان ساکن تهران
  3. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی مرکزپخش.  پس از انتخاب کالا و اضافه نمودن آن به سبد خرید اقدام به پرداخت وجه بفرمایید. قبل از پرداخت وجه حتما از موجود بودن کالا اطمینان حاصل فرمائید.
  4. پرداخت از طریق کارت به کارت یا واریز وجه به شماره حساب به نام آقای محمد باقر رحیمیان

 

  • امکان تعویض نمودن کالا:

امکان تعویض کالا تا حداکثر 3 روز در مورد کالا های ایرانی و بیشتر کالاهای خارجی  وجود دارد. در این مورد می توانید قبل از خرید اطمینان حاصل نمائید.

 

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده:
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی