مرکز پخش

لوازم آشپزخانه اخوان

لوازم آشپزخانه اخوان

 

لوازم آشپزخانه اخوان شامل هود آشپزخانه اخوان ، گاز صفحه ای اخوان ، فر توکار اخوان، سینک ظرفشویی اخوان ،اجاق گاز فردار و شیر آلات بهداشتی می باشد .

کارخانه اخوان جم در سال 1348 توسط آقای محسن اخوان جم تاسیس گردید فعاليت توليدي اين گروه با توليد قطعات پرسي در صنعت ابزار و تجهيزات مرتبط با ساختمان سازي شروع و با توجه به رشد صنعت ساختمان و نياز كشور به توليدات با كيفيت لوازم آشپزخانه ، مجوز توليد سينك ظرفشویی اخوان از جنس استيل را اخذ کرد امروزه شاهد بیش از 500 مدل سینک ظرفشویی اخوان در مدل ها و غالب های گوناگون یک لنگه یا دو لگنه ، توکار یا روکار هستیم .

گاز صفحه ای اخوان با بیش از 150 مدل یکی از محصولات این گروه بزرگ می باشد ، تولید اجاق گاز صفحه ای 97 سانتی و اجاق گاز کم مصرف با درجه مصرف A  از اقدامات این شرکت است.گاز صفحه ای اخوان در غالب اجاق گاز اخوان شیشه ای،گاز اخوان استیل و اجاق گاز اخوان شیشه استیل و با تعداد شعله های متفاوت در ابعاد مختلف تولید می شود .

فر توکار اخوان با قیمتی مناسب و درجه مصرف انرژی A تولید و به بازار عرضه می شود ،فر توکار اخوان در سه نوع کارکرد ،فرتوکار گازی اخوان ،فر توکار برقی اخوان و فر توکار گاز و برق(مانند فر اخوان F18 ) اخوان عرضه می شود .

سینک اخوان کد 16 نمونه ای از سینک های این شرکت می باشد .

محصولات اخوان با 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می شود.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده:
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی