مرکز پخش

لوازم آشپزخانه استیل البرز

لوازم آشپزخانه استیل البرز

لوازم آشپزخانه استیل البرز شامل اجاق گاز صفحه ای استیل البرز، فر توکار استیل البرز، هود آشپزخانه استیل البرز و سینک ظرفشویی استیل البرز می باشد.

کارخانجات استیل البرز کار خود را در سال 1369 در شهر شیراز با تولید 200.000 قطعه سینک در سال آغاز کرد و امروزه ظرفیت تولیدی سالانه خود را به بیش از 1500.000 قطعه محصول ارتقا بخشیده است .

ورق های استیل بکار رفته در محصولات این کارخانه عمدتا از ژاپن و فرانسه خریداری شده ، دارای استاندارهای بالا بوده و در مقابل اسید و باز مقاوم است .

اجاق گاز صفحه ای استیل البرز در چهار غالب شیشه ،استیل و شیشه استیل و سرامیکی تولید می شود، که از لحاظ کارکرد،فقط گازی است .تعداد شعله های اجاق گاز استیل البرز تک شعله، دو شعله، سه شعله، چهارشعله و پنج شعله می باشد ، شیشه بکار رفته در اجاق گاز استیل البرز  ،SCHOTT  ایتالیا و شیشه سرامیکی SCHOTT آلمان است این اجاق گاز ها مجهز به فندک و ترموکوپل فوق سریع TOP TIME می باشد .

هود آشپزخانه استیل البرز در دوطرح هود استیل البرز شومینه ای کلاسیک یا فلت و هود استیل البرز شومینه ای دکوراتیو یا 45 درجه تولید می شود ،ابعاد هود استیل البرز بین 90و 60 بسته به سایز گاز متغیر است و مکش آن 700 مترمکعب است.

سینک ظرفشویی استیل البرز تک لنگه یا دو لنگه ، توکار یا روکار ساخته شده از استیل ضد زنگ ، ساده و یا شیشه ای می باشد .

سینک استیل البرز - 814/60 با جامایع استیل نمونه ای از سینک های این شرکت می باشد.

صنایع استیل البرز تولید محصولات را بر پایه کیفیت قرار داده و بابکارگیری مدرن ترین خطوط تولید در ایران و خاورمیانه و با پیاده سازی" سیستم مدیریت کیفیت" QMS   در فرآیند تولید سینک استیل البرزپرسی و نیز سینک استیل البرز فانتزی موفق به اخذ دو استانداردهای ISO 9001:2000  گردیده است. اعتبار دهنده های بیت المللی، SINCERT  ایتالیا و  UKAS  انگلستان این گواهینامه ها را مورد تایید قرار داده اند

 

Thumbnail image

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده:
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی