مرکز پخش

لوازم آشپزخانه کن

لوازم آشپزخانه کن

لوازم آشپزخانه کن شامل هود کن ، اجاق گاز کن ، سینک ظرفشویی کن و شیرآلات کن می باشد. این برند معتبر و معروف ایرانی اولین محصول خود یعنی هود کن زیرکابینتی را در سال 1362 به بازار عرضه کرد .امروزه با پیشرفت تکنولوژی مدل های جدید هود آشپزخانه در طرح های هود کن شومینه ای (کاملا روی صفحه اجاق گاز قرار می گیرد)، هود کن 45 درجه یا مورب (با زاویه 45 درجه نسبت به صفحه گاز قرار می گیرد ،مانند  هود کن پادنا(padna) )و در غالب های شیشه ، استیل و شیشه استیل از مواد مرغوب و درجه یک به بازار عرضه شده است .

در سال 1382 کارخانجات کن محصول جدید خود یعنی اجاق گاز صفحه ای کن را تولید و به بازارعرضه کرد . اجاق گاز کن در دو نوع اجاق گاز کن با قطعات ایرانی و اجاق گاز کن با قطعات ایتالیایی  درغالب های استیل ، شیشه و شیشه استیل  با تعداد شعله های متفاوت تولید می شود.قیمت اجاق گاز کن با قطعات ایتالیایی از اجاق گاز کن با قطعات ایرانی بیشتر بوده و از لحاظ کیفیت نیز در سطح بالاتری قرار دارد. 

شرکت کن در سال 1387 با نام گروه لوازم خانگی کن ثبت گردید  و سینک های استیل کن با گارانتی پنج ساله را تولید نمود .امروزه کارخانجات کن روزانه 750000 دستگاه هود آشپزخانه ، اجاق گاز و سینک  در زمینی به مساحت 12000 هزار متر مربع تولید می کند .در سال 1391 برند جدید کن تراست  توسط هولدینگ کن (صنعت آذین) به ثبت رسید و با ایجاد نو آوری ، محصولات مدرن و شیک از جمله سینکهای گرانیتی و شیرآلات تمام استیل با گارانتی 50 ساله را عرضه کرد.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده:
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی